امداد اهواز

امداد خودرو جاده ای اهواز کمک های کنار جاده ای انواع خودرو ها را در صورت تصادفات یا خرابی پوشش می دهد . امداد اهواز خدماتی از جمله تعمیر ..


امداد خودرو جاده ای اهواز کمک های کنار جاده ای انواع خودرو ها را در صورت تصادفات یا خرابی پوشش می دهد . امداد اهواز خدماتی از جمله تعمیر خودرو در محل ، یدک کش اهواز ، خودرو بر ، حمل خودرو را به صورت 24 ساعته شبانه روز و در سریع ترین زمان ممکن برای امدادخواهان ارائه می دهیم .

امداد اهواز

کارشناسان مجرب و دوره دیده و با تجربه امداد خودرو اهواز محل وقوع حادثه و مشکل خودروی شما را بررسی می کنند و امدادگران با توجه به مشکل شما با بروز ترین و کامل ترین تجهیزات در خودروهای امدادی به محل اعزام می شوند و تعمیرکاران حرفه ای عیب اصلی خودرو را بررسی و تشخیص می دهند. با توجه به مشکل پیش آمده اقدامات لازم را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند . اگر قطعه ای از خودروی شما معیوب است و نیاز به تعویض دارد ، تعمیرکاران خودرو این کار را انجام داده و قطعه مورد نظر را تعویض کرده و خودرو را به صاحب خودرو تحویل می دهند . در نهایت اگر مشکل خودرو حل نشد با جرثقیل و یدک کش حرفه ای خودرو را یدک می کشند و به تعمیرگاه می برند. کلیه خدمات امداد خودرو در اهواز به صورت شبانه روزی انجام می شود . علاوه بر آن تمامی مناطق اهواز نیز تحت پوشش می باشد . برای درخواست خودروبر و امداد اهواز در هر کجای اهواز که هستید با شماره امدادخودرو اهواز تماس حاصل نمایید . تمام بزرگراه ها ، جاده ها و شهرهای اطراف اهواز تحت پوشش خدمات این مجموعه می باشند .

امداد اهواز
امداد خودرو سیار اهواز : پنچر شدن لاستیک، باتری مرده یا خرابی موتور همگی می توانند شما را از رسیدن به جایی که می خواهید بازدارند. …

امداد خودرو شبانه روزی اهواز

خدمات امداد جاده ای اهواز با چندین سال سابقه در این حوزه با هدف ارائه خدمات امدادی از جمله حمل خودرو ، تعمیر در محل و سایر خدمات جاده ای به گردشگران ایرانی و خارجی راه اندازی شد . امداد اهواز مفتخر به داشتن اولین خدمات امداد جاده ای سراسری در اهواز است که اکثر جاده ها و محورهای جاده ای پرتردد این استان را پوشش می دهد. امدادگران محلی مستقر کرده و در اکثر منطقه ها حضور دارند علاوه بر آن شماره اختصاصی برای مجموعه ثبت شده که شما می توانید با داشتن آن در هر زمان که نیاز به امداد خودور داشتید با کارشناسان ما تماس بگیرید . خودروبر اهواز خدمات استاندارد امـداد جاده ای را در کوتاه ترین زمان ممکن به هم شهری های عزیز به صورت 24 ساعته ارائه می دهد . این باشگاه نیز برنامه هایی برای توسعه دارد و در آینده قرار است خدمات امدادی خود را تقویت کند . هر چند این مجموعه دارای بروزترین و مجهز ترین تجهیزات و مجرب ترین کارشناسان می باشد . هنگام تماس، یک کارشناس متخصص نیازهای شما را بررسی و تحلیل می‌کند و سپس یک دستگاه یدک کش مناسب برای شما اعزام می‌شود. با استفاده از سیستم منسجم امدادرسانی در مناطق اهواز، ما توانایی ارسال یدک کش مناسب با توجه به نوع خودرو را دارا هستیم.

اهداف تعمیر خودرو در محل چیست؟

هدف اصلی امداد خودرو اهواز این است که در اسرع وقت در سرتاسر اهواز و تمامی مناطقو جاده ها و در 24 ساعت شبانه روز در کنار شما عزیزانی که نیاز به خدمات امدادی دارید ، باشد و مشکلات پیش آمده برای وسیله نقلیه شما را حل کند و در صورت نیاز و داشتن مشکل اساسی فنی و قابل حل نشدن در محل ، خودروی شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز جابه جا می کند .  در واقع وقتی امدادگران و امداد اهواز خدمات تعمیرات را در محل ارائه می دهند ، قصد دارند با هدف آسودگی خیال و جلب رضایت مشتریان خود خدمات تعمیر خودرو در محل را انجام دهند که میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • افزایش رضایت امدادخواهان
  • احترام به مشتریان
  • جلوگیری از اتلاف وقت همشهریان
  • ارائه خدمات لوکس
  • جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی توسط مشتریان
  • خدمات دوره ای تعمیرات خودرو شامل تعویض باتری، دینام، انژکتور، رادیاتور، قفل، سنسور روغن و ….
  • حمل خودرو های لوکس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *